Dla tych, co chcą poznać i zrozumieć siebie

Interaktywne Warsztaty online: od 7 lutego do 30 maja 2023

Poznaj klucze do swojego geniuszu

Jesteś bohaterem swojej życiowej opowieści i od ciebie zależy, czy staniesz się jej sprzymierzeńcem czy też ofiarą. Jak zmieniłoby się twoje życie, gdybyś wiedział, że wyzwania na twojej drodze to tak naprawę dary do przebudzenia miłości i twojego prawdziwego potencjału? Czy chciałbyś wiedzieć, co cię głęboko spełnia i jak radzić sobie z przeciwnościami?

Wyrusz z nami w podróż do siebie, by na nowo odkryć swój głęboki potencjał, wejść na drogę akceptacji samego siebie i poznać metody radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami.

Twoja inwestycja w siebie

Jeśli zdecydowałeś/aś się na wzięcie udziału w warsztatach to gratulujemy ci już teraz inwestycji we własny rozwój i transformację.

Dziękujemy i do zobaczenia wkrótce!

Plan warsztatów

Cztery miesiące, cztery dary, cztery żywioły…Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co czeka cię w podróży, zapraszamy.
Wsparcie na drodze do siebie

Uwolnij swój pełny potencjał. Przywitaj się z NOWĄ wersją siebie

Zapraszamy was serdecznie w 4 miesięczną, interaktywną podróż, aby odkryć tajemnice swojego geniuszu. Brzmi to być może bardzo podniośle, ale taka właśnie jest moc płynąca z przebudzenia poczucia własnej wartości, wiary w swoje talenty i aktywowania swojego boskiego geniuszu.
Nurtujące pytania

Każdy z nas przyszedł na ten świat po coś, ale wielu ludzi nie znajduje odpowiedzi, czym to jest. Być może i ty zadajesz sobie takie i podobne pytania:

Jaki jest mój życiowy cel?

Po co tu jestem?

Jaki sens ma moje życie?

Czemu moje życie jest takie jakie jest?

Czy ze mną jest "coś" nie tak?

Czy te pytania brzmią znajomo?

Prawdopodobnie znasz odpowiedzi na niektóre z nich lub powracają one do ciebie na różnych etapach życia, ale często nadal pozostajesz dla siebie samego zagadką i zbitką paradoksów.

Może doświadczyłeś braku poczucia spełnienia lub kierunku, powtarzające się nieudane relacje, kryzys, chorobę lub problemy finansowe. Jedna lub kilka z tych rzeczy doprowadziły cię do miejsca, w którym być może chcesz coś zmienić, choć jeszcze nie wiesz jak.

 Być może poznałeś już system Kluczy Genowych lub Human Design, ale chciałbyś pogłębić ich zrozumienie i zdobyć praktyczne wskazówki jak tę wiedzę wdrażać w życie?

Zatrzymaj się i weź głęboki oddech…

Cokolwiek doprowadziło cię do miejsca gdzie jesteś, to wiedz, że nie jesteś sam, a w samym zadawaniu pytań często kryje się magia odpowiedzi. W życiu potrzebujemy przestrzeń zarówno na działanie, jak i na zatrzymanie się i refleksję. Nie jesteśmy tu po to, by ciągle coś robić, ale przede wszystkim, by być, a jakość zarówno bycia i działania zależy od poziomu naszej świadomości, zaangażowania się i dania samym sobie pozwolenia na jedno i drugie.

Dodatkowo, obserwując w obecnym świece narastające lęki, tym bardziej potrzebujemy wziąć głęboki oddech, zwolnić i świadomie wybrać narzędzia i metody, które wzmocnią nasze poczucie własnej wartości, dodadzą nam odwagi, by pomimo przeciwności wieść spełnione i twórcze życie, do którego wszyscy jesteśmy powołani!

Odkryj do czego zostałeś/aś stworzony/a …

Discover Your Design – w podróży do siebie

Od kilku lat obie aktywnie dzielimy się mądrością Kluczy Genowych, które pojawiły się na naszej drodze niezależnie kilka lat temu. Naszym marzeniem od naszego pierwszego spotkania w Warszawie w 2018 roku było stworzenie platformy w języku polskim, na której mogłybyśmy dzielić się naszymi doświadczeniami i inspiracjami płynącymi z mądrości Kluczy Genowych, ale także systemów równoległych, takich jak: Human Design i astrologia oraz innych metod prowadzących do lepszego zrozumienia i pokochania samych siebie. Manifestacją tego marzenia stał się z jednej strony zespół Gene Keys Polska – powiązany z zespołem Gene Keys Global, na czele z ich twórcą Richardem Rudd oraz nasza niezależna działalność: serwis Discover Your DesignW podróży do siebie, która powstała z myślą o łączeniu wiedzy i inspiracji z uzupełniających się systemów. 

Poznaj twoich przewodników

Pozwól, że się przedstawimy jako „przewodnicy” na twojej drodze. Nasza osobista podróż doprowadziła nas samych do głębokich transformacji, a tym samym nauczyła nas, jak pomagać innym.

Używamy terminu „przewodnicy” nie bez powodu. Praca warsztatowa z nami nie jest terapią, choć może wnieść w twoje życie wiele pozytywnych zmian i odkryć w tobie skarby, o których być może do tej pory nie miałeś odwagi zamarzyć. Naszą rolą jest pokazanie tobie twojej urodzeniowej matrycy, nauczenie ciebie jak ją czytać, po to, byś mógł z zaufaniem kroczyć na drodze twojego powołania i przeznaczenia. Dzielimy się metodami, które na nowo pozwolą ci uwierzyć w siebie, zaufać swej wyjątkowej drodze: kompasowi twojego serca, mądrości twojego ciała i kreatywności twojego umysłu.

Alicja Grabowska

Alicja Grabowska

Ambasador & przewodnik Gene Keys oraz Specjalista Quantum Human Design

Przez lata poszukiwałam sposobu i języka, który wyrazi fenomen ludzkiej konstrukcji i odpowie na pytania Kim jestem? Po co tu jestem? Jak żyć po prostu?  Gene Keys, Human Design, Quantum Human Design oraz Zen Coaching wspierają mnie na mojej ścieżce życia, dzięki czemu mogę służyć i wpierać innych w ich procesie odkrywania siebie.
Magdalena Atkinson

Magdalena Atkinson

Przewodnik Gene Keys, technik EFT

Moją naczelną motywacją stanowi zobaczenie w sobie i innych naszych twórczych potencjałów i tego, co nas blokuje przed ich pełną realizacją. W mojej pracy wykorzystuję Gene Keys, Human Design, astrologię, EFT. Dodatkowo jestem muzykiem, twórcą piosenek i nauczycielem Shakti Dance – jogi tańca

Opinie

„Klucze Genowe są dla mnie niesamowitym sposobem wejrzenia w siebie. Uświadomienie sobie własnych blokad, cieni, ale także darów, zalet i talentów. Pozwoliło mi to wejść na nowy poziom życia i bycia. Ogromnie polecam!”

Helena Parucka

Kontemplacja Kluczy Genowych wpuściła światło i rozpuściła zatory śpiące we mnie od lat. To one oddzielały mnie od mojej wiary w siebie, odwagi, zaufania, że wszystko jest dokładnie takie, jakie ma być. Jest po coś i jest doskonałe w swojej istocie. Trudno było mi uwierzyć w swoje tak piękne i szlachetne, drzemiące we mnie potencjały, i że je mam w pakiecie tak po prostu. Zrozumiałam, że to ode mnie tylko zależy, czy odważę się im przyjrzeć i skorzystać z ich daru. Po ponad trzech latach kroczenia ich ścieżką, nie boję się całkowicie zaufać swojej intuicji i odważnie działać, nawet jak nie wszystko rozumiem od razu. Dziękuję z serca.

Izabela Zoga

Warsztaty „Klucze do twojego Geniuszu” to wspaniała podróż do samorozwoju. Klucze Genowe i Human Design przyszły do mnie same i od razu mnie zafascynowały. Jak się dowiedziałam o tych warsztatach to niezwłocznie się zameldowałam. I to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.
Alicja i Magdalena stworzyły wspaniały klimat i przyciągnęły bardzo ciekawych ludzi, z którymi miło spędziłam czas przez 16 tygodni.
Klucze Genowe pozwoliły mi spojrzeć głębiej na moje problemy tzw. Cienie oraz na Dary, które po transformacji wyłaniają się z tych Cieni i odkrywają nasz geniusz.
Jestem bardzo wdzięczna za ten czas.”

❤️Basia-Gosia

Warsztaty interaktywne

To cztery miesiące, cztery dary, cztery żywioły…

Podczas 4 miesięcznych warsztatów dasz sobie czas na ucieleśnienie mądrości płynącej z 4 głównych darów matrycy twojego urodzenia. Każdy miesiąc będzie poświęcony jednej ze sfer Sekwencji Aktywacji profilu  Kluczy Genowych. Dzięki temu, będziesz mieć czas, by w swoim tempie przyswajać sobie bogactwo płynące z każdego z darów na poziomie umysłu, serca i ciała.

Integralnym narzędziem dla wszystkich uczestników będzie twój indywidualny proces, w którym najważniejszym narzędziem jest kontemplacja, dociekanie i obserwacja swoich codziennych przekonań i nawyków. Będziesz zachęcany do cierpliwości i łagodności w stosunku do samego siebie, dzięki czemu dasz sobie przestrzeń na ucieleśnienie prawdy o samym sobie, na którą do tej pory być może nie miałeś odwagi.

Podczas warsztatów będzie stworzona przestrzeń dla wszystkich uczestników na podzielenie się swoimi wglądami. Jedną z form będą comiesięczne spotkania na rozmowy w podgrupach, których celem jest nauczenie się aktywnego słuchania innych, jak i dzielenia się bez lęku tym, co jest dla każdego na dany moment ważne. Inną formą będzie stworzona specjalnie dla uczestników warsztatów zamknięta grupa na FB, gdzie każdy będzie mógł  wymieniać się inspiracjami i doświadczeniami.

Co zyskasz dzięki warsztatom?

Nabierzesz większego poczucia własnej wartości i zaufania do wewnętrznego prowadzenia.

Zrozumiesz paradoksy i konflikty wewnętrzne wpisane w twoje życie.

Rozpoznasz swoje ograniczenia i to, co cię głęboko spełnia.

Czego się nauczysz?

Nauczysz się skutecznych metod transformacji swoich lęków i ograniczeń do wykorzystania w codziennym życiu.

Nabierzesz nowego, pozytywnego spojrzenia na siebie i swoje dotychczasowe doświadczenia.

Co poznasz?

Poznasz twórcze sposoby radzenia sobie z przeciwnościami.

Poznasz drogę do twojego powołania i dobrobytu.

Poznasz narzędzia zaczerpnięte głównie z systemu Gene Keys, ale również Human Design, Astrologii, Zen Coachingu i EFT

Czy te warsztaty są dla mnie?

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, dla których przedstawione treści mogą okazać się olśnieniem, jak i dla tych, którzy poznali swój profil Kluczy Genowych lub brali udział w indywidualnych konsultacjach Sekwencji Aktywacji, ale pragną dowiedzieć się więcej o każdej linii i ścieżce, jak również doświadczyć wibracji swojego geniuszu na jeszcze głębszym poziomie.

Zapraszamy również wszystkich. którzy znają swój profil Human Design. 

Co otrzymasz?
 • Uczestnictwo w 8 interaktywnych spotkaniach on-line
 • Dostęp do nagrań wideo wykładów i medytacji*
 • Profil Kluczy Genowych i opis darów twojego geniuszu w j. polskim
 • Diagram Human Design wraz z krótkim opisem twojego krzyża inkarnacyjnego w j. polskim
 • Wiedzę w zakresie Sekwencji Aktywacji Kluczy Genowych (m.in.: linie, ścieżki, partnerzy programujący)
 • Omówienie podstawowych elementów Human Design (typy, profile, strategie, uwarunkowania, krzyż inkarnacyjny)
 • Uczestnictwo w zajęciach warsztatowych i możliwość zadawania pytań
 • Wsparcie grupy podczas procesu transformacji dzięki tzw.: przestrzeni dla Ciebie – rozmów uczestników w podgrupach
 • Udział w prywatnej grupie na FB
 • Afirmacje Transformacji Cienia w połączeniu z EFT (Techniką Uwalniania Emocjonalnego)
 • Osobista Deklaracja Geniuszu tworzona przez każdego uczestnika

*Nie wszystkie spotkania będą nagrywane.

 

Harmonogram warsztatów

Pierwsze spotkanie on-line odbędzie się we wtorek 15 listopada o godz.19.00 i będzie trwało około 2h.

W ramach warsztatów uczestnicy otrzymają sukcesywnie dostęp do nagrań video poszczególnych wykładów objętych w 4 modułach  oraz dodatkowych materiałów do samodzielnych studiów i kontemplacji. Ponadto prowadzone będą interaktywne spotkania na żywo dwa razy w miesiącu we wtorki, których celem jest dalsze wsparcie i integracja, zarówno wszystkicj uczestników jak i całego procesu lepszego zrozumienia samego siebie.

Czas trwania warsztatów: 15 listopada – 28 lutego.

Daty spotkań na żywo:

15 & 22 listopada, 6 & 20 grudnia, 3, 17 & 31 stycznia, 14 & 28 lutego.

Korzystać będziemy z aplikacji Zoom. Każdy uczestnik otrzyma link i hasło dostępu. Nie ma konieczności pobierania aplikacji, można połączyć się z nami tylko za pomocą podanego linka i hasła.

Nagrania poszczególnych modułów będą sukcesywnie wysyłane do uczestników w te wtorki, w których nie odbywają się spotkania, oraz 48h po spotkaniu, jeśli spotkanie będzie nagrywane lub gdy będą polecane dodatkowe materiały.

Moduł 1

Wprowadzenie do profilu Kluczy Genowych

Wprowadzenie do diagramu Human Design

Typy w Human Design

Wprowadzenie do Sekwencji Aktywacji i Złotej Ścieżki Kluczy Genowych

Sztuka kontemplacji – podstawy

Słońce i jego rola

Praca Życia – sfera i jej linie – Jakie jest moje największe życiowe zadanie? 

Wprowadzenie do EFT (Techniki Uwalniania Emocjonalnego) i transformacji Cienia

Medytacja integracji –Realizuję swoje marzenia

Moduł 2

 Ścieżka Wyzwania

Partnerzy Programujący

Rola Ziemi jako ciała niebieskiego

Sfera Ewolucji i jej linie: Czego mam się w życiu nauczyć?

7 letni okres odkodowania, uwarunkowania i strategie bycia i nie bycia sobą

EFT i transformacja Cienia

Medytacja integracji: Akceptuję moje życiowe wyzwania

 

Moduł 3

 Ścieżka Przełomu

Sfera Blasku i jej linie: Co warunkuje moje zdrowie i dobre samopoczucie?

Profile wg Human Design

Sztuka kontemplacji a sztuka słuchania siebie i innych w „Przestrzeni dla ciebie” i rozmów w podgupach

EFT i transformacje Cienia

Medytacja integracji: Słucham swojego ciała

 

Moduł 4

Ścieżka Podstawy Stabilności

Sfera Celu i jej linie: Po co tutaj jestem?

Krzyż Inkarnacyjny

Praca nad ’Osobistą Deklaracją Geniuszu’

EFT i aktywacja Geniuszu

Zamknięcie warsztatów i medytacja integracji: Otwieram się na mój najgłębszy cel

Narzędzia i metody, które wykorzystujemy:

Klucze Genowe

Synteza Gene Keys autorstwa Richarda Rudd. Aby dowiedzieć się więcej o Kluczach zapraszamy na stronę genekeys.pl

Human Design

W interpretacji Integral Human Design autorstwa Richarda Rudd i Wernera Pitzal oraz Quantum Human Design autorstwa Karen Curry Parker.

I wiele innych

EFT  – technika uwalniania emocjonalnego
Zen coaching
Astrologia
I-ching

TWOJA INWESTYCJA

 

Jeśli zdecydujesz się na wzięcie udziału w warsztatach to gratulujemy ci już teraz inwestycji we własny rozwój i transformację. Ta inwestycja wymaga od ciebie czasu i pieniędzy. Swoim uczestnictwem deklarujesz się przed samym sobą na wzięcie udziału w spotkaniach lub odsłuchaniu dostępnych nagrań oraz na indywidualną kontemplację tego, czego się dowiesz.

Cena za czteromiesięczne warsztaty wynosi 890 zł. Przy zapisach do 31 stycznia 2023 do godz. 23:59 oferujemy zniżkę o wartości 100 zł – nie czekaj zapisz się już teraz i zapłać mniej!

Wyślij maila na adres:  zapisy@discoveryourdesign.pl

W odpowiedzi otrzymasz maila z informacją o płatności, procedurze logowania oraz regulaminem uczestnictwa w warsztatach!

Do zobaczenia!

Nie czekaj ani chwili dłużej. Zacznij dziś podążać swoją własną ścieżką!

14 + 6 =