W podróży do siebie

Gene Keys & Human Design

Odważ się być sobą!

Pomagamy w pełni wykorzystać twój potencjał

Witamy!

Przez lata poznawałyśmy różne metody, które pomagały nam na poziomie osobistym w zrozumieniu samych siebie i krok po kroku odkrywały dla nas swoje dary. Teraz nadszedł ten czas, by podzielić się nimi z wami.

Nasza historia

Od kilku lat obie aktywnie dzielimy się mądrością Kluczy Genowych, które pojawiły się na naszej drodze niezależnie kilka lat temu. Naszym marzeniem od naszego pierwszego spotkania w Warszawie w 2018 roku było stworzenie platformy w języku polskim, na której mogłybyśmy dzielić się naszymi doświadczeniami i inspiracjami płynącymi z mądrości Kluczy Genowych, ale także systemów równoległych, takich jak: Human Design i astrologia oraz innych metod prowadzących do lepszego zrozumienia i pokochania samych siebie. 


Przez lata poznawałyśmy różne metody, które pomagały nam na poziomie osobistym w zrozumieniu samych siebie i krok po kroku odkrywały dla nas swoje dary. Poddawanie się procesowi transformacji nadal wymaga od nas uważności, cierpliwości i łagodności wobec siebie, ale tym samym dodaje nam skrzydeł, inspiruje do twórczych pomysłów i realizacji celów dla dobra świata.

 

Ufamy, że nasze osobiste doświadczenia mogą pozytywnie wpłynąć na wielu ludzi, zwłaszcza w czasach wielkich globalnych zmian, które obecnie doświadczamy.

Nasze wartości i zasady

Wspieranie ludzi w ich powracaniu do siebie

Kiedy udaje się nam nawiązać kontakt ze sobą na głębokim poziomie poprzez zrozumienie siebie i swojego potencjału jest nam zdecydowanie łaatwiej pozolić sobie zaakceptować siebie takim, jakim się jest w danym momencie.

Empatyczny kontakt

Naszym zadaniem jest pozostawać w empatycznym kontakcie: bycie obecnym wobec tego. co jest żywe w drugiej osobie i nas samych.

Filantropia

Wierzymy, że dzięki filantropii, możemy tworzyć świat, w którym ludzie ufają i pomagają sobie nawzajem, potrafią dzielić się z innymi i wspólnie pracować na rzecz nowej ziemi.

Alicja Grabowska

Odkąd pamiętam pasjonuje mnie człowiek w swojej unikalności i niepowtarzalności. Przez wiele lat poszukiwałam sposobu i języka, który wyrazi fenomen ludzkiej konstrukcji i prawidłowo odpowie na pytania: Kim jestem? Po co tu jestem? Jak żyć po prostu?

 

Eksplorowałam rozmaite systemy dotykające istoty życia (psychologię zorientowaną na proces, Recall Healing, Zen Coaching), by znaleźć ten, który najlepiej odpowie na moje pytania. Niezwykle transformujące były dla mnie spotkania z wieloma nauczycielami w Polsce, Peru, Danii, Hiszpani. Inspirowana ich wskazówkami, ostatecznie weszłam na drogę, na której dzisiaj jestem.

 

W ten sposób odkryłam swoją pasję, a zarazem powołanie, do bycia przewodnikiem na jednej z najważniejszych podróży, jaką odbywamy w trakcie naszego życia, w podróży do wnętrza siebie. Jestem tylko przewodnikiem, bo ostatecznie każdy z nas jest odpowiedzialny za własną podróż. Jeśli poszukujesz kierunku jesteś we właściwym miejscu.

Współzałożycielka serwisu Gene Keys Polska, technik EFT (Metoda Uwalniania Emocjonalnego)

Z wykształcenia muzykolog i stypendystka rządu Indonezyjskiego na Bali.

Od lat realizuję się artystycznie w pracy solowej jako Magdalena Atkinson Music www.amgdalenaatkinson.co.uk i zespołowej z Magdalena and the Mystical Birds www.mysticalbirds.com, komponuję, koncertuję, nagrywam, biorę udział w festiwalach i prowadzę warsztaty muzyczno-rozwojowe.

Magdalena Atkinson

Był w moim życiu taki moment, w którym po raz kolejny poczułam się wewnętrznie zagubiona i w determinacji poprosiłam Wszechświat o drogowskazy i mapę. Do tego momentu byłam już mamą trójki dzieci, nauczycielem Shakti Dance – jogi tańca, twórcą mojego pierwszego solowego albumu, czyli robiłam rzeczy, które kocham, a pomimo to kryzys i dezorientacja dopadły mnie głęboko. W odpowiedzi na moją gorącą prośbę na mojej drodze pojawiły się 3 mapy, z których każda uzupełniała poprzednią i dawała mi coraz głębsze duchowe i praktyczne wskazówki, aby zrozumieć siebie i moje okoliczności. Pierwszą mapą była synteza Human Design i bodychart, drugą Astologia i kosmogram, a trzecią, a jednocześnie najbardziej fascynującą i przejrzystą stała się synteza Gene Keys z profilem hologenetycznym. Po jakimś czasie zaczęłam dostrzegać coraz wyraźniej wzorce działające w świecie na poziomie indywidualnym i kolektywnym, co wywołało głębokie przekonanie o tym, jak bardzo mogą one pomóc nie tylko mi, ale wielu, wielu innym ludziom. Stąd podjęłam kroki, by dzielić się moim doświadczeniem i syntezą Kluczy Genowych, co dorowadziło do spotkania z Alicją, powstania zespołu Gene Keys Polska oraz Discover Your Design.

Równolegle od lat realizuję się artystycznie w pracy solowej jako Magdalena Atkinson Music (www.amgdalenaatkinson.co.uk) i zespołowej z Magdalena and the Mystical Birds (www.mysticalbirds.com), komponuję, koncertuję, nagrywam, biorę udział w festiwalach i prowadzę warsztaty muzyczno-rozwojowe.

Moją naczelną motywacją stanowi zobaczenie w sobie i innych naszych twórczych potencjałów. W mojej pracy wykorzystuję Gene Keys, Human Desing, astrologię, EFT, jogę, Shakti Dance no i oczywiście dźwięk i muzykę!

Oferujemy:

Sesje & konsultacje

  • Konsultacje profilu Gene Keys (Kluczy Genowych)

  • Konsultacje Quantum Human Design
  • Sesje Zen Coachingu

Warszaty & Webinary

  • Gene Keys
  • Quantum Human Design
  • Astrologia

Nie czekaj ani chwili dłużej. Zacznij dziś podążać swoją własną ścieżką!

11 + 2 =