Dla tych, co chcą poznać samych siebie

Darmowy webinar online:

Jak lepiej zrozumieć siebie

typy według Quantum Human Design

 wtorek 10 stycznia 2023,  godz.18.00 – 20.30

Każdy z nas jest zbitką paradoksów, mieszanką różnych wpływów, uwarunkowań, potencjałów i talentów. Z jednej strony siebie znamy, z drugiej jesteśmy dla samych siebie tajemnicą. Czy chciałbyś poznać siebie lepiej i poznać strategie, które wzmacniają twój potencjał?


Dołącz do grona tych, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie, innych ludzi i świat oraz świadomie wejść na drogę akceptacji, transformacji i rozwoju.
Dowiedz się, jakim typem jesteś

Poznaj strategię swojego działania w świecie

Zapraszamy do wzięcia udziału w darmowym webinarze, który przybliży tematykę różnych typów ludzkich i pomoże tobie rozpoznać twój wzorzec.

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

spotkanie jest DARMOWE

każdy może wziąć w nim udział

możesz dowiedziać się czegoś nowego o sobie samym

możesz zyskać nowe narzędzia do bardziej spełnionego życia

Kim jestem?

Wielu z nas zadaje sobie pytania: „Kim tak naprawdę jestem? Co mi służy? Jak żyć w harmonii z samym sobą?”

Każdy z nas jest inny, a jednak są między nami pewne podobieństwa. Zrozumienie swoich nadrzędnych wzorców wymaga nie tylko informacji, ale również obserwacji samego siebie, testowania zdobytej wiedzy i wyciągania pozytywnych wniosków. To z kolei umacnia nas, pomaga w głębszym zrozumieniu siebie, akceptacji swojego indywidualizmu, a tym samym uczy lepszej współpracy z innymi, dla dobra własnego i całości.

Rola trafnych decyzji

W obecnych czasach pogłębiającego się chaosu potrzebujemy być może bardziej niż kiedykolwiek skutecznych narzędzi do zrozumienia siebie i świata. Jedną z bardzo ważnych umiejętności jest umiejętność podejmowania właściwych decyzji. Świat zewnętrzy proponuje nam standardy i wzorce, które często nie pasują do naszej prawdziwej natury. Umiejętność rozpoznania, co i kto nam służy i nas umacnia, od tego co i kto nam nie służy i nas osłabia, jest niezmiernie ważna do utrzymania dobrego samopoczucia, zdrowia, wyboru odpowiedniej ścieżki zawodowej czy nawiazywania pozytywnych relacji.

Jak lepiej zrozumieć siebie?

typy według Quantum Human Design

Podczas webinaru spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie: Jakim jestem typem i co za tym stoi? Rozpoznanie swojego typu, innymi słowy nadrzędnych jakości swojej istoty, pomoże nam lepiej funkcjonować w życiu codziennym i podejmować lepsze decyzje wpływające pozytywnie na chwilę obecną, jak i na naszą przyszłość.
Przedstawimy wam każdy z 5 typów, ich role, cele i wyzwania oraz dodatkowo różne strategie do radzenia sobie w różnych sytuacjach życiowych.

Tym razem podczas webinaru będziemy posługiwać się narzędziami Quntum Human Design.

Przed spotkaniem pobierz swój bodychart Human Design ze strony: www.geneticmatrix.com Do wygenerowania czartu potrzebne są twoja data, godzina i miejsce urodzenia. Na jego podstawie zidentyfikujesz swój typ.

Co zyskasz dzięki webinarowi:

Podczas webinaru masz szansę znaleźć odpowiedzi na kilka ważnych życiowych pytań:

  • Jaki jest mój nadrzędny cel
  • Jakie są moje główne motywy emocjonalne
  • Jakie są moje wyzwania
  • Jakie są najlepsze strategie do wykorzystania w codziennym życiu

Discover Your Design – w podróży do siebie

Od kilku lat obie aktywnie dzielimy się mądrością Kluczy Genowych & Human Design w wielu odsłonach. Naszym marzeniem od naszego pierwszego spotkania w Warszawie w 2018 roku było stworzenie platformy w języku polskim, na której mogłybyśmy dzielić się naszymi doświadczeniami i inspiracjami płynącymi z mądrości Kluczy Genowych, ale także systemów równoległych, takich jak: Human Design i astrologia oraz innych metod prowadzących do lepszego zrozumienia i pokochania samych siebie. Manifestacją tego marzenia stał się z jednej strony zespół Gene Keys Polska – powiązany z zespołem Gene Keys Global, na czele z ich twórcą Richardem Rudd oraz nasza niezależna działalność: serwis Discover Your DesignW podróży do siebie, która powstała z myślą o łączeniu wiedzy i inspiracji z uzupełniających się systemów. 

Poznaj twoich przewodników

Pozwól, że się przedstawimy jako „przewodnicy” na twojej drodze. Nasza osobista podróż doprowadziła nas samych do głębokich transformacji, a tym samym nauczyła nas, jak pomagać innym.

Używamy terminu „przewodnicy” nie bez powodu. Praca warsztatowa z nami nie jest terapią, choć może wnieść w twoje życie wiele pozytywnych zmian i odkryć w tobie skarby, o których być może do tej pory nie miałeś odwagi zamarzyć. Naszą rolą jest pokazanie tobie twojej urodzeniowej matrycy, nauczenie ciebie jak ją czytać, po to, byś mógł z zaufaniem kroczyć na drodze twojego powołania i przeznaczenia. Dzielimy się metodami, które na nowo pozwolą ci uwierzyć w siebie, zaufać swej wyjątkowej drodze: kompasowi twojego serca, mądrości twojego ciała i kreatywności twojego umysłu.

Alicja Grabowska

Alicja Grabowska

Ambasador & przewodnik Gene Keys oraz Specjalista Quantum Human Design

Przez lata poszukiwałam sposobu i języka, który wyrazi fenomen ludzkiej konstrukcji i odpowie na pytania Kim jestem? Po co tu jestem? Jak żyć po prostu?  Gene Keys, Integral Human Design, Quantum Human Design oraz ZenCoaching wspierają mnie na mojej życia, dzięki czemu mogę służyć i wpierać innych w ich procesie odkrywania siebie.
Magdalena Atkinson

Magdalena Atkinson

Przewodnik Gene Keys, technik EFT

Moją naczelną motywacją stanowi zobaczenie w sobie i innych naszych twórczych potencjałów i tego, co nas blokuje przed ich pełną realizacją. W mojej pracy wykorzystuję Gene Keys, Integral Human Desing, astrologię, EFT. Dodatkowo jestem muzykiem, twórcą piosenek i nauczycielem Shakti Dance – jogi tańca

Opinie

„Klucze Genowe są dla mnie niesamowitym sposobem wejrzenia w siebie. Uświadomienie sobie własnych blokad, cieni, ale także darów, zalet i talentów. Pozwoliło mi to wejść na nowy poziom życia i bycia. Ogromnie polecam!”

Helena Parucka

Kontemplacja Kluczy Genowych wpuściła światło i rozpuściła zatory śpiące we mnie od lat. To one oddzielały mnie od mojej wiary w siebie, odwagi, zaufania, że wszystko jest dokładnie takie, jakie ma być. Jest po coś i jest doskonałe w swojej istocie. Trudno było mi uwierzyć w swoje tak piękne i szlachetne, drzemiące we mnie potencjały, i że je mam w pakiecie tak po prostu. Zrozumiałam, że to ode mnie tylko zależy, czy odważę się im przyjrzeć i skorzystać z ich daru. Po ponad trzech latach kroczenia ich ścieżką, nie boję się całkowicie zaufać swojej intuicji i odważnie działać, nawet jak nie wszystko rozumiem od razu. Dziękuję z serca.

Izabela Zoga

„Human Design zmienił moje podejście do siebie. W końcu zrozumiałam skąd brało się moje poczucie inności. Polecam gorąco każdemu.”

Anna W.

Zapraszamy do dalszej podróży i odkrywania siebie

Jeśli zdecydujesz się na wzięcie udziału w proponowanym darmowym webinarze, to już teraz gratulujemy ci inwestycji czasowej we własny rozwój i transformację.

Wyślij maila na adres: zapisy@discoveryourdesign.pl wpisując w tytule: DARMOWY WEBINAR  TYPY. W odpowiedzi otrzymasz link do spotkania przez aplikację zoom oraz hasło dostępu. Nie potrzebujesz pobierać aplikacji, wystarczy, że klikniesz na linka i jeśli trzeba podasz hasło dostępu.

Spotykamy się 10 stycznia, we wtorek o godz.18.00 do 20.30.

Jeśli już teraz chciałbyś/abyś dowiedzieć się o możliwości kontynuacji swojego rozwoju, to zapraszamy do zapoznania się z 4 miesięcznymi interaktywnymi warsztatami online, które będą trwały od 7 lutego do 30 maja – link do warsztatów: Poznaj klucze do swojego geniuszu

Celem tej kilkumiesięcznej podróży jest przebudzenie poczucia własnej wartości, wiary w swoje talenty i aktywowania swojego geniuszu. Do 31 stycznia do godz. 23.59 oferujemy 100PLN zniżki, zatem: Zapisz się już teraz!

Wyślij maila na adres:  zapisy@discoveryourdesign.pl

Do zobaczenia!

Widzimy się za ...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Nie czekaj ani chwili dłużej. Zacznij dziś podążać swoją własną ścieżką!

13 + 11 =