Dla tych, co chcą zrobić pierwszy krok na drodze do zrozumienia siebie

Darmowe warsztaty online:

Jakie jest moje największe życiowe zadanie?

Wprowadzenie do Sekwencji Aktywacji – sfera Pracy Życia

we wtorek 24 stycznia 2023,  godz.18.00 – 20.30

Każdy z nas wędruje przez życie swoją unikalną drogą, ale nie każdy jest świadomy, że istnieją narzędzia pomocne nam w codziennej nawigacji. Z perspektywy Kluczy Genowych jesteśmy manifestacją przekazanych nam genów i wpływu naszej matrycy urodzeniowej. Jak zmieniłoby się twoje życie, gdybyś wiedział krok po kroku jakie informacje i tajemnice są w niej zawarte? Czy chciałbyś/abyś stopniowo odkrywać mapę swoich talentów i zrozumieć przeszkody i wyzwania stawiane tobie przez los?


Zrób pierwszy krok i dołącz do grona podróżników, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie, innych ludzi i świat oraz świadomie wejść na drogę akceptacji, transformacji i rozwoju.

Czas na ciebie

Jeśli zdecydowałeś/aś się na wzięcie udziału w warsztatach to gratulujemy ci już teraz!

Do zobaczenia wkrótce!

Program warsztatów

Podczas spotkania skupimy się na pierwszej sferze profilu hologenetycznego – Pracy Życia.
Dowiedz się, czym jest twój geniusz

Uwolnij swój pełny potencjał w tym, co robisz

Zapraszamy  serdecznie na darmowe warsztaty poświęcone zagadnieniom, które odwiecznie nurtują człowieka, co jednostka (każdy z nas) ma w tym życiu robić i czy istnieje coś takiego jak życiowe zadanie.

Może doświadczyłeś/aś braku poczucia spełnienia lub kierunku, powtarzające się nieudane relacje, kryzys, chorobę lub problemy finansowe. Jedna lub kilka z tych rzeczy doprowadziły cię do miejsca, w którym być może chcesz coś zmienić, choć jeszcze nie wiesz jak.

Powracające pytania

Każdy z nas przyszedł na ten świat po coś, ale wielu ludzi nie znajduje odpowiedzi, czym to jest. Być może i ty zadajesz sobie takie i podobne pytania:

Jakie jest moje życiowe zadanie?

Co mam tutaj robić?

Jaka jest moją życiowa rola?

Czy ze mną jest "coś" nie tak?

Klucze do tajemnicy życia

Zadania życiowe dla każdego z nas są inne, jedne są oczywiste inne dużo bardziej tajemnicze, wymagające czasu i cierpliwości na ich zrozumienie i realizację.  Często robienie kojarzy się tylko z wykonywaną pracą czy zawodem, tymczasem z perspektywy Kluczy Genowych ten temat jest dużo obszerniejszy. Nasze działanie może się realizować  w wieloraki sposób, zmieniać się na różnych etapach życia i na wielu płaszczyznach.

Nie możemy zapominać, że w życiu potrzebujemy przestrzeń zarówno na działanie, jak i na zatrzymanie się i refleksję. Nie jesteśmy tu po to, by ciągle coś robić, ale przede wszystkim, by być, a jakość zarówno bycia i działania zależy od poziomu naszej świadomości, zaangażowania się i dania samym sobie pozwolenia na jedno i drugie. Zatem być może chciałbyś/abyś się dowiedzieć, jaki jest klucz do twojego spełnienia i jaka rola jest tobie przypisana?

Transformacja świata zaczyna się od ciebie

W obecnych czasach pogłębiającego się chaosu potrzebujemy być może bardziej niż kiedykolwiek skutecznych narzędzi do zrozumienia siebie i świata. Odpowiadając sobie na pytanie: jaki potencjał mogę wykorzystać dla dobra swojego i całości, dajemy sobie wszystkim szansę na tak potrzebne pozytywne zmiany w świecie. Świadomy wybór zawodu, pasji, roli w społeczeństwie, w zgodzie z naszym urodzeniowym potencjałem może przyczynić się do porzucenia dawnych schematów i wejścia na wyższą wibrację bycia i działania w zgodzie z samym sobą. Zaczynając od transformacji samego siebie siejemy ziarno odwagi i odpowiedzialności za własne życie dla dobra nie tylko nas samych, ale także naszego otoczenia i kolejnych pokoleń.

Discover Your Design – w podróży do siebie

Od kilku lat obie aktywnie dzielimy się mądrością Kluczy Genowych, które pojawiły się na naszej drodze niezależnie kilka lat temu. Naszym marzeniem od naszego pierwszego spotkania w Warszawie w 2018 roku było stworzenie platformy w języku polskim, na której mogłybyśmy dzielić się naszymi doświadczeniami i inspiracjami płynącymi z mądrości Kluczy Genowych, ale także systemów równoległych, takich jak: Human Design i astrologia oraz innych metod prowadzących do lepszego zrozumienia i pokochania samych siebie. Manifestacją tego marzenia stał się z jednej strony zespół Gene Keys Polska – powiązany z zespołem Gene Keys Global, na czele z ich twórcą Richardem Rudd oraz nasza niezależna działalność: serwis Discover Your DesignW podróży do siebie, która powstała z myślą o łączeniu wiedzy i inspiracji z uzupełniających się systemów. 

Poznaj twoich przewodników

Pozwól, że się przedstawimy jako „przewodnicy” na twojej drodze. Nasza osobista podróż doprowadziła nas samych do głębokich transformacji, a tym samym nauczyła nas, jak pomagać innym.

Używamy terminu „przewodnicy” nie bez powodu. Praca warsztatowa z nami nie jest terapią, choć może wnieść w twoje życie wiele pozytywnych zmian i odkryć w tobie skarby, o których być może do tej pory nie miałeś odwagi zamarzyć. Naszą rolą jest pokazanie tobie twojej urodzeniowej matrycy, nauczenie ciebie jak ją czytać, po to, byś mógł z zaufaniem kroczyć na drodze twojego powołania i przeznaczenia. Dzielimy się metodami, które na nowo pozwolą ci uwierzyć w siebie, zaufać swej wyjątkowej drodze: kompasowi twojego serca, mądrości twojego ciała i kreatywności twojego umysłu.

Alicja Grabowska

Alicja Grabowska

Ambasador & przewodnik Gene Keys oraz Specjalista Quantum Human Design

Przez lata poszukiwałam sposobu i języka, który wyrazi fenomen ludzkiej konstrukcji i odpowie na pytania Kim jestem? Po co tu jestem? Jak żyć po prostu?  Gene Keys, Integral Human Design, Quantum Human Design oraz Zen Coaching wspierają mnie na mojej ścieżce życia, dzięki czemu mogę służyć i wpierać innych w ich procesie odkrywania siebie.
Magdalena Atkinson

Magdalena Atkinson

Przewodnik Gene Keys, technik EFT

Moją naczelną motywacją stanowi zobaczenie w sobie i innych naszych twórczych potencjałów i tego, co nas blokuje przed ich pełną realizacją. W mojej pracy wykorzystuję Gene Keys, Integral Human Desing, astrologię, EFT. Dodatkowo jestem muzykiem, twórcą piosenek i nauczycielem Shakti Dance – jogi tańca

Opinie

Klucze Genowe są dla mnie niesamowitym sposobem wejrzenia w siebie. Uświadomienie sobie własnych blokad, cieni, ale także darów, zalet i talentów. Pozwoliło mi to wejść na nowy poziom życia i bycia. Ogromnie polecam!”
Helena Parucka

Kontemplacja Kluczy Genowych wpuściła światło i rozpuściła zatory śpiące we mnie od lat. To one oddzielały mnie od mojej wiary w siebie, odwagi, zaufania, że wszystko jest dokładnie takie, jakie ma być. Jest po coś i jest doskonałe w swojej istocie. Trudno było mi uwierzyć w swoje tak piękne i szlachetne, drzemiące we mnie potencjały, i że je mam w pakiecie tak po prostu. Zrozumiałam, że to ode mnie tylko zależy, czy odważę się im przyjrzeć i skorzystać z ich daru. Po ponad trzech latach kroczenia ich ścieżką, nie boję się całkowicie zaufać swojej intuicji i odważnie działać, nawet jak nie wszystko rozumiem od razu. Dziękuję z serca.
Izabela Zoga

Human Design zmienił moje podejście do siebie. W końcu zrozumiałam skąd brało się moje poczucie inności. Polecam gorąco każdemu.”
Anna W.

Darmowe warsztaty online

Wprowadzenie do Sfery Pracy Życia i Sekwencji Aktywacji

Podczas warsztatów spróbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie Jakie jest moje największe życiowe zadanie, wykorzystując do tego pierwszą sferę profilu hologenetycznego – Pracy Życia, która rozpoczyna Sekwencję Aktywacji Złotej Ścieżki Kluczy GenowychPrzedstawimy wam jej rolę i zakres działania, zarówno przez pryzmat Klucza Genowego i linii. Jest to jedna z najważniejszych energii manifestujących się w naszym codziennym życiu.

Dla przykładu omówimy sferę pracy życia Eckharta Tolle – autora m.in. bestselleru pt: „Potęga Teraźniejszości”. Może to być niezmiernie ciekawy przykład na to, jak ten wyjątkowy człowiek realizuje swoje zadanie i co doprowadziło do jego głębokiej transformacji spoglądając na jego życie przez pryzmat Kluczy Genowych.

Pod koniec spotkania będzie również okazja na losowe omówienie sfery Pracy Życia uczestników warsztatów, zatem miejcie przy sobie swoje profile.

Jeśli nie masz jeszcze swojego profilu, to zapraszamy do pobrania go ze strony Gene Keys Polska www.genekeys.pl

Co zyskasz dzięki warsztatom:

  • Uczynisz pierwszy krok w poznaniu swojej urodzeniowej matrycy
  • Wiedzę w zakresie pierwszej sfery Sekwencji Aktywacji Kluczy Genowych (linie, role, przykłady)
  • Nabierzesz większego poczucia własnej wartości i zaufania do wewnętrznego prowadzenia
  • Będziesz zachęcany do cierpliwości i łagodności w stosunku do samego siebie, dzięki czemu dasz sobie przestrzeń na ucieleśnienie prawdy o samym sobie, na którą do tej pory być może nie miałeś/aś odwagi

Twój pierwszy krok może być początkiem wspaniałej podróży

Jeśli zdecydujesz się na wzięcie udziału w proponowanych darmowych warsztatach, to już teraz gratulujemy ci inwestycji czasowej we własny rozwój i transformację.

Wyślij maila na adres: zapisy@discoveryourdesign.pl wpisując w tytule: DARMOWE WARSZTATY. W odpowiedzi otrzymasz link do spotkania przez aplikację zoom oraz hasło dostępu. Nie potrzebujesz pobierać aplikacji, wystarczy, że klikniesz na linka i jeśli trzeba podasz hasło dostępu.

Spotykamy się 24 stycznia, we wtorek o godz.18.00 do 20.30.

Jeśli już teraz chciałbyś/abyś dowiedzieć się o możliwości kontynuacji swojego rozwoju, to zapraszamy do zapoznania się z 4 miesięcznymi interaktywnymi warsztatami online, które będą trwały od 7 lutego do 30 maja – link do warsztatów: Poznaj klucze do swojego geniuszu

Celem tej kilkumiesięcznej podróży jest przebudzenie poczucia własnej wartości, wiary w swoje talenty i aktywowania swojego geniuszu. Do 31 stycznia do godz. 23.59 oferujemy 100PLN zniżki, zatem: Zapisz się już teraz!

Wyślij maila na adres: zapisy@discoveryourdesign.pl

Do zobaczenia!

Nie czekaj ani chwili dłużej. Zacznij dziś podążać swoją własną ścieżką!

12 + 4 =