Mam na imię Alicja. Odkąd pamiętam pasjonuje mnie człowiek w swojej unikalności i  niepowtarzalności. Przez lata poszukiwałam sposobu i języka, który wyrazi fenomen ludzkiej konstrukcji i odpowie na pytania Kim jestem? Po co tu jestem? Jak żyć po prostu?

Eksplorowałam rozmaite systemy dotykające istoty życia, by znaleźć ten z nich, który odpowie na moje pytania.  Niezwykle transformujące były dla mnie spotkania z nauczycielami w Polsce, Hiszpani, Dani czy Peru. Inspirowana ich wskazówkami, ostatecznie weszłam na drogę, na której dzisiaj jestem.

Tak odkryłam swoją pasję a zarazem powołanie, do bycia przewodnikiem na jednej z najważniejszych podróży, jaką odbywamy w trakcie naszego życia, w podróży do wnętrza siebie. Jestem tylko przewodnikiem, bo ostatecznie każdy z nas jest odpowiedzialny za własną podróż. Jeśli poszukujesz kierunku jesteś we właściwym miejscu.

Gene Keys, Integral Human Design oraz Starożytna Chińska Mądrość opisująca Nasz Energetyczny Archetyp i Plan Życia to systemy, które wspierają mnie w moim codziennym życiu.

Moim motto są słowa Mahatmy Gandhiego: „Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie”.

Co ciekawe z wykształcenia jestem inżynierem, wieloletnim audytorem i ekspertem od systemów zarządzania jakością i środowiskiem. Z przeznaczenia szkolę, jestem trenerką psychologii sukcesu i zmiany osobistej, instruktorką improwizacji ruchu i symboliki ciała Instytutu Tańca i Ruchu w Essen oraz masażystką lomi – lomi.
Z zamiłowania i pasji jestem ambasadorką Gene Keys (współczesnej adaptacji starożytnej nauki I-Ching) i praktykiem systemu Integral Human Design.